Prémiová látka Bouclé vzhledu vyrobená z PES plyšové látky šicí látky odolné proti UV záření voděodolné Tenza Barva měděná

TRENZA13
Skladem
370,00 Kč
S DPH Dodací lhůta 4-5 pracovní dny

1 ks = 1 běžný metr (role má šířku 1,42m )

Popis

PERFEKTNÍ METROVÉ LÁTKY PRO KAŽDÉHO NADŠENCE ŠITÍ: Je šití a ruční práce vaším koníčkem? Pak pro vás máme dokonalé řešení: útulné měkké tkaniny prodávané v metráži, jemné jako plyš, přesto trvanlivé a odolné proti roztržení. Naše dekorativní, sametově hebká a velmi jemná bouclé látka je vyrobena z PES, což výrazně zvyšuje životnost a odolnost látky proti roztržení.

ODOLNÉ A ŠETRNÉ KE ZVÍŘATŮM: naše vysoce kvalitní zboží se vyznačuje výjimečně měkkou strukturou. Látka se vzhledem bouclé umožňuje rozmanité využití. Jsou přátelští k domácím mazlíčkům. Psí nebo kočičí chlupy snadno odstraníte ručně. Naše zahradní zboží má certifikát OEKO-TEX.

PRODÁVÁME PO METROVÝCH PLATNÁCH: Naše prémiové látky se prodávají na metráž, tj. V. 1ks = 1m x 1,43m, 5ks = 5m x 1,43m atd. Naše látky jsou střiženy z role látky. Pokud je objednáno více kusů v jedné barvě, bude odeslána jedna souvislá délka. Praktické řešení pro ty, kteří si cení pohodlí – vy se rozhodnete, kolik metrů materiálu potřebujete, a my se postaráme o zbytek!

ODOLNOST PROTI ODĚRU 50 000 ZÁJEZDŮ: metrové zboží vám bude sloužit mnoho let. Materiál je certifikován OEKO-TEX. Výrobek se obtížně zapaluje. Prošel testem na cigarety (EN 1021-1). Naše šicí látky jsou vhodné i pro začátečníky, protože se s nimi velmi snadno pracuje, snadno se stříhají a šijí. Jsou přátelští k domácím mazlíčkům. Psí nebo kočičí chlupy snadno odstraníte ručně.

ℹ️ TECHNICKÉ ÚDAJE: Materiál: 100% PES, gramáž: 480 g/m² ± 5 %, šířka role: 143 cm ± 2 cm. Materiál je odolný vůči UV záření: 6 z 8 (ISO 105 B02:2014-11 metoda 2). Výrobek je pečlivě složen a zabalen, aby se během přepravy nezmačkal. Lze jej prát v pračce na 30 stupňů. Použití bělidel nebo jiných agresivních chemikálií se nedoporučuje.

 Barvy nemusí plně odpovídat skutečnosti, odchylky jsou způsobeny nesprávnou kalibrací monitoru.

Detaily produktu

Hmotnost
480 G/M² ± 5%
Test oděruvzdornosti Martindale
50 000
Složení
100% PES
Šířka
143 cm
Zadní část
Polyesterová pletenina
Povrch
Bouclé
Látka
Polyesterové látky
Samozhášivá
Ano
Barva
Barva měděná
100 ks

Recenze

No reviews

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.