Soft 5x5 cm

Skai SOFT prošívaná 5x5 cm je stylová koženka s klasickou sytou koloristikou. Její jemná struktura se hodí jako čalounická látka pro moderní i klasický nábytek. Na výběr je široká paleta barevných odstínů, od výrazných barev, přes pastelové až po stylové tmavě hnědé a černé provedení.,  která je zesílena vrstvou vatelínu a vigofilu. Čtvercové prošívání je provedeno s využitím nejnovější technologie. Díky zesílení vydrží tato tkanina více než klasický Skai a prošívání mu navíc dodává originalitu a prostornost. 

Najde své uplatnění jako potahová látka celého kusu vašeho nábytku, nebo jen jeho vybrané části. Skai Soft dodá nábytku elegantní, stylový a nadčasový vzhled.

Eko kůže (skai) se využívá např. v nábytkářském a automobilovém průmyslu k čalounění nebo při výrobě kožené galanterie jako jsou tašky, pásky či peněženky. Snadno se udržuje v čistotě, stačí vlažná voda a mýdlo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.