Látka prošívaná nití DIAMOND VELVET - Black

MV2219/N
Skladem
499,00 Kč
S DPH Dodací lhůta 3-4 pracovní dny

1 ks = 1 běžný metr (role má šířku 142cm +/- 3cm)

Popis

Látka DIAMOND VELVET je sametově měkká na dotyk látka, jejíž struktura připomíná plyš. Tkanina prošívaná nití. Vzor je 2,5 cm x 5 cm.

Látky tohoto druhu jsou ideální jako čalounění pro nábytek do obývacích pokojů, pro záclony, na sedací soupravy, pohovky a ostatní nábytek tohoto druhu. Látka DIAMOND VELVET si udrží jemnou a hladkou strukturu po mnoho let. Tato čalounická tkanina je velmi oblíbená pro svou trvanlivost, pevnost v tahu a odolnost proti světlu.

Je důležité uvést, že sada DIAMOND VELVET má vlastnosti zpomalující hoření potvrzené atestací Ústavem textilního průmyslu v Lodži. (v souladu s normami PN-EN 1021-1:2014-12). Tento certifikát potvrzuje odolnost vůči vzplanutí, jehož zdrojem je doutnající cigareta. Tkanina je vyrobena s využitím technologie Cleanaboo – jež omezuje vsakování vody, což minimalizuje riziko znečištění nábytku např. skvrnami od čaje, kávy, vína nebo džusu.

Tato technologie byla navržena jako odpověď na očekávání zákazníků, kteří s přáli něco více než jen standardní vlastnosti tkanin, které byly doposud dostupné pro náročné uživatele.

Způsob čištění: rozlitá tekutina se seskupuje do kapek, pomocí měkké utěrky nebo ručníku tekutinu setřeme a na tkanině po ní nezůstane žádná stopa.

- Barvy nemusí plně odpovídat skutečnosti, odchylky jsou způsobeny nesprávnou kalibrací monitoru.

Detaily produktu

Hmotnost
400g/m2
Test oděruvzdornosti Martindale
60 000
Složení
100% PES
Šířka
142cm (+/- 3cm)
Zadní část
Netkaná textilie + vlizelín
Látka
Polyesterové látky
Prošívání
5cm x 2,5cm
Barva
Černá
4 ks

Recenze

No reviews

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.