Premium Outdoorová látka ARUBA - Barevná šedá

SAN7481
Skladem
399,00 Kč
S DPH Dodací lhůta 4-5 pracovní dny

1 ks = 1 běžný metr (role má šířku 140 ± 3 cm)

Popis

Venkovní tkanina ARUBA je moderní a módní nabídka, která je ideální pro zahradní nábytek. Vyznačuje se zajímavým designem - má vícebarevné pruhy. Materiál je vyroben ze syntetických vláken, která nabízejí vysokou odolnost proti vyblednutí a žmolkování, díky čemuž si po velmi dlouhou dobu zachovává svůj původní vzhled. Kromě toho vykazuje zvýšenou odolnost vůči bazénům a mořské vodě. Díky těmto vlastnostem je látka vhodná pro zahradní nábytek, lehátka a polštáře.

Tkanina ARUBA je bezpečná látka. Díky antibakteriálnímu certifikátu je látka bezpečná pro naše zdraví. Je vyrobena za pomocí technologie Cleanaboo, která zabraňuje absorbci kapalin do tkaniny a tím je snadno udržovatelná. Látka je ohodnocena certifikátem OEKO-TEX, jenž zabezpečuje, že je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů.

Je důležité uvést, že látka má vlastnosti zpomalující hoření potvrzené atestací Ústavem textilního průmyslu v Lodži. (v souladu s normami PN-EN 1021-1:2014-12). Tento certifikát potvrzuje odolnost vůči vzplanutí, jehož zdrojem je doutnající cigareta.

Tkaninu je třeba čistit jemným prostředkem na péči o čalounění. Nemělo by se to prát za mokra, žehlit nebo bělit.

- Barvy nemusí plně odpovídat skutečnosti, odchylky jsou způsobeny nesprávnou kalibrací monitoru.

Detaily produktu

Hmotnost
230 (g/m²)
Složení
100% PES
Šířka
160 cm
Látka
Vodu odpuzující látky
Cleanaboo
ANO
Samozhášivá
ANO
Barva
Béžová
19 ks

Recenze

No reviews

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.